Dziś asymetryczna spódniczka, przerobiona ze zwykłej, niepozornej spódnicy maxi. Wykonana z lejącego się materiału, choć nie jest to typowa "mgiełka" - jest dość nieprzezroczysta. Efekty poniżej ;)
 |
| PRZED |
 |
| PO ;) |
Jeszcze zdjęcia, jak spódnica się układa ;)
To tyle, xoxo ;)
fajna spódniczka
OdpowiedzUsuń-.- bardoz ładna.
OdpowiedzUsuńasymetryczne kiece zawsze spoko :3
OdpowiedzUsuńfajnie wyszła :)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam ^^
Bardzo fajna przeróbka.
OdpowiedzUsuń