sobota, 7 lipca 2012

lace & heart + shorts


 Wreszcie wakacje i mogę nadrobić zaległości tutaj ;) Dziś krótka koronkowa koszulka z sercem, idealna do szortów z wysokim stanem oraz dodatkowo 2 pary szortów przerobionych z długich spodni. Kolejne do mojej kolekcji szortów ;) Na razie nic z nimi nie robię, podoba mi się ich prostota, czas pokaże, czy nie zmienię zdania :P

koszulka ma półprzezroczysty tył ;)

5 komentarzy:

  1. Dziękuję za udział w moim candy. Niedługo wyniki, mam nadzieję jednak, że zostaniesz na dłużej ;)
    Pozdrawiam, Iwona

    OdpowiedzUsuń
  2. świetne ubrania:D

    zapraszam do mnie: patryca.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  3. świetne ciuszki!
    A dzis pogoda ciutkę się poprawiła (czyt jest na plusie nie na minusie), tak więc jak dla mnie idealna pogoda na takie shorty, rajtuzki i kozaki damskie :]... i dokładnie tak się ubrałam :P

    OdpowiedzUsuń
  4. Bardzo fajny zestaw na letnie dni:) Wszystko świetne, ale i tak bluzeczka najlepsza.

    OdpowiedzUsuń

Dzięki za opinię :)