Wreszcie wakacje i mogę nadrobić zaległości tutaj ;) Dziś krótka koronkowa koszulka z sercem, idealna do szortów z wysokim stanem oraz dodatkowo 2 pary szortów przerobionych z długich spodni. Kolejne do mojej kolekcji szortów ;) Na razie nic z nimi nie robię, podoba mi się ich prostota, czas pokaże, czy nie zmienię zdania :P
![]() |
| koszulka ma półprzezroczysty tył ;) |





Dziękuję za udział w moim candy. Niedługo wyniki, mam nadzieję jednak, że zostaniesz na dłużej ;)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam, Iwona
świetne ubrania:D
OdpowiedzUsuńzapraszam do mnie: patryca.blogspot.com
bluzeczka <3
OdpowiedzUsuńświetne ciuszki!
OdpowiedzUsuńA dzis pogoda ciutkę się poprawiła (czyt jest na plusie nie na minusie), tak więc jak dla mnie idealna pogoda na takie shorty, rajtuzki i kozaki damskie :]... i dokładnie tak się ubrałam :P
Bardzo fajny zestaw na letnie dni:) Wszystko świetne, ale i tak bluzeczka najlepsza.
OdpowiedzUsuń