czwartek, 26 lipca 2012

jeans katana

Tym razem przerobiłam zwykłą jeansową kurtkę, którą mam z wymiany na jednym z serwisów ciuchowych na wybielany bezrękawnik ;) Jestem zadowolona z efektu - jest to raczej wersja light tego typu ciucha, ale jak już chyba poprzednio pisałam - stawiam na prostotę.
Niestety nie posiadam zdjęcia kurtki sprzed przemiany, ale była to naprawdę zwykła kurtka w kolorze ciemnego jeansu. Oto jak wygląda teraz:



  To by było na tyle dziś ;)

PS Dodałam co nieco na allegro, aukcje rozpoczynają się od malutkich kwot, więc zapraszam ;)

5 komentarzy:

  1. Super ;p ;D
    zapraszam do mnie.
    http://jbyj-gossip.blogspot.com/
    Darmowe kosmetyki do wygrania.

    OdpowiedzUsuń
  2. wow, robisz na serio śliczne rzeczy! zapraszam także do mnie :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Moja koleżanka ma podobną katane i takie katany świetnie wyglądają! Szkoda że takiej nie mam :(

    OdpowiedzUsuń
  4. Świetna katanka. Mam podobną i bardzo ją lubię, niezależnie od okazji;)

    OdpowiedzUsuń
  5. Muszę sobie taką katankę sprawić, bo jest naprawdę fajna.

    OdpowiedzUsuń

Dzięki za opinię :)