Tym razem przerobiłam zwykłą jeansową kurtkę, którą mam z wymiany na jednym z serwisów ciuchowych na wybielany bezrękawnik ;) Jestem zadowolona z efektu - jest to raczej wersja light tego typu ciucha, ale jak już chyba poprzednio pisałam - stawiam na prostotę.
Niestety nie posiadam zdjęcia kurtki sprzed przemiany, ale była to naprawdę zwykła kurtka w kolorze ciemnego jeansu. Oto jak wygląda teraz:
To by było na tyle dziś ;)
PS Dodałam co nieco na allegro, aukcje rozpoczynają się od malutkich kwot, więc zapraszam ;)
Super ;p ;D
OdpowiedzUsuńzapraszam do mnie.
http://jbyj-gossip.blogspot.com/
Darmowe kosmetyki do wygrania.
wow, robisz na serio śliczne rzeczy! zapraszam także do mnie :)
OdpowiedzUsuńMoja koleżanka ma podobną katane i takie katany świetnie wyglądają! Szkoda że takiej nie mam :(
OdpowiedzUsuńŚwietna katanka. Mam podobną i bardzo ją lubię, niezależnie od okazji;)
OdpowiedzUsuńMuszę sobie taką katankę sprawić, bo jest naprawdę fajna.
OdpowiedzUsuń