sobota, 2 czerwca 2012

heart attack

Ostatnie moje twory, dwie koszulki z motywem serducha ;) Jak pisałam wcześniej, sesja w toku, ale już coraz bliżej do końca. Już się nie mogę doczekać!

asymetryczna koszulka z miętowym sercem



koszulka, którą przerobiłam do szortów z wysokim stanem ;)


Jeszcze piosenka na dziś:  

6 komentarzy:

  1. Uwwelbiam DIY. Pozdrawiam i zapraszam u mnie do obserwowania i komentowania

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. w takim razie zapraszam do częstych odwiedzin ;) obserwuję już u Ciebie :)

      Usuń
  2. świetnie :) obserwujemy? www.nenkablog.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  3. fajne, podobają mi się takie ;)

    OdpowiedzUsuń

Dzięki za opinię :)