Ostatnie moje twory, dwie koszulki z motywem serducha ;) Jak pisałam wcześniej, sesja w toku, ale już coraz bliżej do końca. Już się nie mogę doczekać!
asymetryczna koszulka z miętowym sercem
koszulka, którą przerobiłam do szortów z wysokim stanem ;)
Uwwelbiam DIY. Pozdrawiam i zapraszam u mnie do obserwowania i komentowania
OdpowiedzUsuńw takim razie zapraszam do częstych odwiedzin ;) obserwuję już u Ciebie :)
Usuńrewelacyjnie wyszło! ;)
OdpowiedzUsuńdziękuję bardzo! :)
Usuńświetnie :) obserwujemy? www.nenkablog.blogspot.com
OdpowiedzUsuńfajne, podobają mi się takie ;)
OdpowiedzUsuń