niedziela, 10 czerwca 2012

floral shorts & recycled gloves

Twory powstałe podczas wczorajszego oglądania meczy :D Zwykłe biodrówkowe szorty, przerobione z długich spodni ze wstawkami kwiatowymi ....

przód


tył


... oraz rękawiczki dwupalczaste ze starego swetra! Naprawdę prosta rzecz, a cieszy, jak fajnie można wykorzystać nieużywany już przez nas sweterek. 

Najpierw mini tutorial, z którego korzystałam:



 A teraz już moje gotowe rękawiczki:


To tyle na dziś, trzymajcie się! :) 

1 komentarz:

Dzięki za opinię :)