Na początek moja pierwsza praca DIY - T-shirt z pociętym tyłem. Użyłam koszulki, której nie byłoby mi żal, gdyby zabawa nie wyszła ;) Jak się jednak okazało wyszło całkiem nieźle, znajomi się dziwili, że sama ją tak urządziłam, a nie kupiłam już tak pociętą. ;)
 |
| przód został niezmieniony, zwykły, niepozorny T-shirt z nadrukiem |
 |
| tył pocięty i poprzeplatany |
 |
| widok tyłu na człowieku :) |
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Dzięki za opinię :)