niedziela, 27 maja 2012

boho shorts

Moje pierwsze szorty DIY ;) Postawiłam na prostotę, jedną ozdobną kieszeń, ale jestem całkiem z nich zadowolona. Użyłam szortów z wysokim stanem w klasycznym odcieniu niebieskiego jeansu i materiału z wzorami w stylu boho ;)







Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dzięki za opinię :)